UBX2D220MPL
NichiconNichicon
UBX2D220MPL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UBX2D220MPL
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.UBX2D220MPL.pdf2.UBX2D220MPL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
UBX2D220MPL: n tekniset tiedot
Osa numero UBX2D220MPL Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67181 pcs Tietolomake 1.UBX2D220MPL.pdf2.UBX2D220MPL.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UBX Ripple Current @ Low Frequency 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 306mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset Automotive