UCS2E100MPD
NichiconNichicon
UCS2E100MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UCS2E100MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: 1.UCS2E100MPD.pdf2.UCS2E100MPD.pdf
  • Viesti
UCS2E100MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UCS2E100MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 120580 pcs Tietolomake 1.UCS2E100MPD.pdf2.UCS2E100MPD.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UCS Ripple Current @ Low Frequency 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-17596
UCS2E100MPD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF