UCS2E151MHD
NichiconNichicon
UCS2E151MHD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UCS2E151MHD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: 1.UCS2E151MHD.pdf2.UCS2E151MHD.pdf
  • Viesti
UCS2E151MHD: n tekniset tiedot
Osa numero UCS2E151MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33270 pcs Tietolomake 1.UCS2E151MHD.pdf2.UCS2E151MHD.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja UCS Ripple Current @ Low Frequency 970mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.94A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-17597
UCS2E151MHD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150µF