UKL1A331MPD1TD
NichiconNichicon
UKL1A331MPD1TD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UKL1A331MPD1TD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.UKL1A331MPD1TD.pdf2.UKL1A331MPD1TD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
UKL1A331MPD1TD: n tekniset tiedot
Osa numero UKL1A331MPD1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 185365 pcs Tietolomake 1.UKL1A331MPD1TD.pdf2.UKL1A331MPD1TD.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UKL Ripple Current @ Low Frequency 400mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-10474-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose