UKL1A331MPDANATD
NichiconNichicon
UKL1A331MPDANATD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UKL1A331MPDANATD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.UKL1A331MPDANATD.pdf2.UKL1A331MPDANATD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
UKL1A331MPDANATD: n tekniset tiedot
Osa numero UKL1A331MPDANATD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 547217 pcs Tietolomake 1.UKL1A331MPDANATD.pdf2.UKL1A331MPDANATD.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UKL Ripple Current @ Low Frequency 400mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose