UKT1E331MPD1TA
NichiconNichicon
UKT1E331MPD1TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UKT1E331MPD1TA
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.UKT1E331MPD1TA.pdf2.UKT1E331MPD1TA.pdf
  • Viesti
UKT1E331MPD1TA: n tekniset tiedot
Osa numero UKT1E331MPD1TA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 416657 pcs Tietolomake 1.UKT1E331MPD1TA.pdf2.UKT1E331MPD1TA.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UKT Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 435mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Audio