UKT1E331MPD1TD
NichiconNichicon
UKT1E331MPD1TD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UKT1E331MPD1TD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.UKT1E331MPD1TD.pdf2.UKT1E331MPD1TD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
UKT1E331MPD1TD: n tekniset tiedot
Osa numero UKT1E331MPD1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 550504 pcs Tietolomake 1.UKT1E331MPD1TD.pdf2.UKT1E331MPD1TD.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UKT Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 435mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio - Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-10650-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF