UPA1C331MPD1TA
NichiconNichicon
UPA1C331MPD1TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPA1C331MPD1TA
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPA1C331MPD1TA.pdf2.UPA1C331MPD1TA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
UPA1C331MPD1TA: n tekniset tiedot
Osa numero UPA1C331MPD1TA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 503107 pcs Tietolomake 1.UPA1C331MPD1TA.pdf2.UPA1C331MPD1TA.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UPA Ripple Current @ Low Frequency 409.5mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 90 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UPA1C222MHD3TO
UPA1C222MHD3TO
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Varastossa: 198440 pcs
ladata: UPA1C222MHD3TO.pdf
RFQ
UPA1C332MHD
UPA1C332MHD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Varastossa: 57113 pcs
ladata: UPA1C332MHD.pdf
RFQ
UPA1C331MPD
UPA1C331MPD
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL