UPA1C331MPD1TD
NichiconNichicon
UPA1C331MPD1TD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPA1C331MPD1TD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPA1C331MPD1TD.pdf2.UPA1C331MPD1TD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
UPA1C331MPD1TD: n tekniset tiedot
Osa numero UPA1C331MPD1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 508793 pcs Tietolomake 1.UPA1C331MPD1TD.pdf2.UPA1C331MPD1TD.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UPA Ripple Current @ Low Frequency 409.5mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-4887-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 90 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF