UPW2F010MPD
NichiconNichicon
UPW2F010MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPW2F010MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPW2F010MPD.pdf2.UPW2F010MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UPW2F010MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPW2F010MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 221582 pcs Tietolomake 1.UPW2F010MPD.pdf2.UPW2F010MPD.pdf
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UPW Ripple Current @ Low Frequency 16mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.6mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-2032
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.453" (11.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UPW2E4R7MPH
UPW2E4R7MPH
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Varastossa: 4865 pcs
ladata: UPW2E4R7MPH.pdf
RFQ
UPW2F010MPD1TA
UPW2F010MPD1TA
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL