UPW2F010MPH
NichiconNichicon
UPW2F010MPH Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPW2F010MPH
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPW2F010MPH.pdf2.UPW2F010MPH.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
UPW2F010MPH: n tekniset tiedot
Osa numero UPW2F010MPH Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6608 pcs Tietolomake 1.UPW2F010MPH.pdf2.UPW2F010MPH.pdf
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UPW Ripple Current @ Low Frequency 16mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.6mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1µF Sovellukset General Purpose