UPW2F3R3MPH
NichiconNichicon
UPW2F3R3MPH Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPW2F3R3MPH
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPW2F3R3MPH.pdf2.UPW2F3R3MPH.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
UPW2F3R3MPH: n tekniset tiedot
Osa numero UPW2F3R3MPH Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4030 pcs Tietolomake 1.UPW2F3R3MPH.pdf2.UPW2F3R3MPH.pdf
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UPW Ripple Current @ Low Frequency 34mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 3.3µF