UPW2F4R7MPD
NichiconNichicon
UPW2F4R7MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPW2F4R7MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPW2F4R7MPD.pdf2.UPW2F4R7MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
UPW2F4R7MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPW2F4R7MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 414343 pcs Tietolomake 1.UPW2F4R7MPD.pdf2.UPW2F4R7MPD.pdf
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UPW Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-2035 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset General Purpose