UVC2G120MPD
NichiconNichicon
UVC2G120MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UVC2G120MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 12UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.UVC2G120MPD.pdf2.UVC2G120MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UVC2G120MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UVC2G120MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 12UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 110646 pcs Tietolomake 1.UVC2G120MPD.pdf2.UVC2G120MPD.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UVC Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-6678
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 12µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 12µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UVC2G120MPD1TA
UVC2G120MPD1TA
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 12UF 20% 400V THRU HOLE