UVC2G180MPD
NichiconNichicon
UVC2G180MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UVC2G180MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 18UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.UVC2G180MPD.pdf2.UVC2G180MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UVC2G180MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UVC2G180MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 18UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 100780 pcs Tietolomake 1.UVC2G180MPD.pdf2.UVC2G180MPD.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UVC Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-6680
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 18µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 18µF