197-026-113L551
NorComp Inc.NorComp Inc.
NorComp Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 197-026-113L551
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN DSUB HD PLUG 26POS VERT SLD
lomakkeissa: 1.197-026-113L551.pdf2.197-026-113L551.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
70 pcs
  • Viesti
197-026-113L551: n tekniset tiedot
Osa numero 197-026-113L551 Valmistaja NorComp Inc.
Kuvaus CONN DSUB HD PLUG 26POS VERT SLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18649 pcs Tietolomake 1.197-026-113L551.pdf2.197-026-113L551.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) Brass Jännite -
Kirjoita attribuutit - päättyminen Solder
pinosuunnassa Signal Shell Size - Lisää (Convert From) Steel, Nickel Plated
Sarja 197, M Series RoHS-tila Tray
Pitch - Liitin - Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan osanumero 197-026-113L551 Pituus - kierreosan Alla Head -
ominaisuudet Grounding Indents, Shielded Laajennettu kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
Kuvaus CONN DSUB HD PLUG 26POS VERT SLD Nykyinen Rating (Per yhteyttä) Housing/Shell (4-40)
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenottolomake 2 (DA, A) High Density
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold liitin Käyttö D-Sub, High Density
Liitintyyppi Plug, Male Pins Väri Black
kaapeli Opening Polybutylene Terephthalate (PBT) Kaapelin halkaisija Flash
Backset-välilyönti Machined
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Varastossa: 3568 pcs
ladata: 197-026-112-551.pdf
RFQ
197-015-213L551
197-015-213L551
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Varastossa: 16864 pcs
ladata: 197-015-213L551.pdf
RFQ
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
ladata: 197-026-212-001.pdf
197-026-113L001
197-026-113L001
ladata: 197-026-113L001.pdf
197-026-113L031
197-026-113L031
ladata: 197-026-113L031.pdf
ladata: 197-026-213L001.pdf
ladata: 197-026-213L551.pdf
ladata: 197-026-213L031.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna