197-026-213L031
NorCompNorComp
NorComp
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 197-026-213L031
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
lomakkeissa: 1.197-026-213L031.pdf2.197-026-213L031.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
70 pcs
  • Viesti
197-026-213L031: n tekniset tiedot
Osa numero 197-026-213L031 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11183 pcs Tietolomake 1.197-026-213L031.pdf2.197-026-213L031.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated Sarja 197, M Series
Pakkaus Tray Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub, High Density
Väri Black Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
197-026-113L551
197-026-113L551
valmistajat: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN DSUB HD PLUG 26POS VERT SLD
Varastossa: 18649 pcs
ladata: 197-026-113L551.pdf
RFQ
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Varastossa: 6446 pcs
ladata: 197-044-112-001.pdf
RFQ
197-044-113L031
197-044-113L031
valmistajat: NorComp
ladata: 197-044-113L031.pdf
ladata: 197-044-112-031.pdf
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
197-044-113L001
197-044-113L001
ladata: 197-044-113L001.pdf
ladata: 197-026-213L551.pdf
Kuvaus: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
ladata: 197-026-113L031.pdf
ladata: 197-026-213L001.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna