680-044-103L021
NorCompNorComp
680-044-103L021 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 680-044-103L021
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
lomakkeissa: 1.680-044-103L021.pdf2.680-044-103L021.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
680-044-103L021: n tekniset tiedot
Osa numero 680-044-103L021 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11971 pcs Tietolomake 1.680-044-103L021.pdf2.680-044-103L021.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated Sarja Seal-D 680
Pakkaus Tray Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 44
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP66 - Dust Tight, Water Resistant Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT)
laippa Ominaisuus Cable Side (4-40) ominaisuudet Grounding Indents
Yksityiskohtainen kuvaus 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 5A