680-044-113R031
NorCompNorComp
680-044-113R031 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 680-044-113R031
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
lomakkeissa: 1.680-044-113R031.pdf2.680-044-113R031.pdf
  • Viesti
680-044-113R031: n tekniset tiedot
Osa numero 680-044-113R031 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12520 pcs Tietolomake 1.680-044-113R031.pdf2.680-044-113R031.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated Sarja Seal-D 680
Pakkaus Tray Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 44
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP66 - Dust Tight, Water Resistant Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT)
laippa Ominaisuus Mating Side (4-40) ominaisuudet Grounding Indents
Yksityiskohtainen kuvaus 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Brass
Yhteydenottolomake Stamped Yhteydenotto Finish Paksuus Flash
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Sub, High Density Väri -
Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
680-044-103L011
680-044-103L011
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT