NRF24AP2-8CHQ32-R
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
NRF24AP2-8CHQ32-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NRF24AP2-8CHQ32-R
Valmistaja / merkki: Nordic Semiconductor
Tuotteen Kuvaus IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN
lomakkeissa: NRF24AP2-8CHQ32-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
NRF24AP2-8CHQ32-R: n tekniset tiedot
Osa numero NRF24AP2-8CHQ32-R Valmistaja Nordic Semiconductor
Kuvaus IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27019 pcs Tietolomake NRF24AP2-8CHQ32-R.pdf
Jännite - Supply 1.9 V ~ 3.6 V Tyyppi TxRx Only
Sarja - Sarjaliitännät USART
Herkkyys -85dBm RF perhe / vakio General ISM > 1GHZ
protokolla ANT™ Virta - Output 0dBm
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
modulaatio GFSK muistin koko -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 2.4GHz
Yksityiskohtainen kuvaus IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ ANT™ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad Datanopeus (maksimi) 1Mbps
Nykyinen - Lähettävät 11mA ~ 15mA Nykyinen - Vastaanotto 17mA