NRF24AP2-USBQ32-R7
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
NRF24AP2-USBQ32-R7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NRF24AP2-USBQ32-R7
Valmistaja / merkki: Nordic Semiconductor
Tuotteen Kuvaus IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN
lomakkeissa: NRF24AP2-USBQ32-R7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
NRF24AP2-USBQ32-R7: n tekniset tiedot
Osa numero NRF24AP2-USBQ32-R7 Valmistaja Nordic Semiconductor
Kuvaus IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29352 pcs Tietolomake NRF24AP2-USBQ32-R7.pdf
Jännite - Supply 4 V ~ 5.25 V Tyyppi TxRx Only
Sarja - Sarjaliitännät USB
Herkkyys -85dBm RF perhe / vakio General ISM > 1GHZ
protokolla ANT™ Virta - Output 0dBm
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
modulaatio GFSK muistin koko -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 2.4GHz
Yksityiskohtainen kuvaus IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ ANT™ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad Datanopeus (maksimi) 1Mbps
Nykyinen - Lähettävät 16mA ~ 20mA Nykyinen - Vastaanotto 22mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
NRF24AP2-USBQ32-R
NRF24AP2-USBQ32-R
valmistajat: Nordic Semiconductor
Kuvaus: IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN