CS5DR001E
OhmiteOhmite
CS5DR001E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CS5DR001E
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.001 OHM 5W 0.5% 4SIP
lomakkeissa: CS5DR001E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CS5DR001E: n tekniset tiedot
Osa numero CS5DR001E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.001 OHM 5W 0.5% 4SIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5756 pcs Tietolomake CS5DR001E.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 5W
Jännite - Breakdown - Paksuus (Max) ±30ppm/°C
Koko / Dimension 1.500" L x 0.330" W (38.10mm x 8.38mm) Sarja CS5
RoHS-tila Bulk Polarisaatio 4-ESIP
Käyttölämpötila -25°C ~ 150°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero CS5DR001E Korkeus - Istuva (Max) 0.953" (24.20mm)
ominaisuudet Current Sense, Non-Inductive FIFO: n 4
Laajennettu kuvaus 0.001 Ohm ±0.5% 5W Through Hole Resistor 4-ESIP Current Sense, Non-Inductive Metal Element ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.5%
Kuvaus RES 0.001 OHM 5W 0.5% 4SIP Päällystys, Kotelomalli Metal Element