CS5FR001E
OhmiteOhmite
CS5FR001E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CS5FR001E
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.001 OHM 5W 1% 4SIP
lomakkeissa: CS5FR001E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
CS5FR001E: n tekniset tiedot
Osa numero CS5FR001E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.001 OHM 5W 1% 4SIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8091 pcs Tietolomake CS5FR001E.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±30ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.500" L x 0.330" W (38.10mm x 8.38mm)
Sarja CS5 paneeli tila 1 mOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 4-ESIP Käyttölämpötila -25°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 4 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.953" (24.20mm)
ominaisuudet Current Sense, Non-Inductive Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor 4-ESIP Current Sense, Non-Inductive Metal Element Sävellys Metal Element