MCS3264R015FER
OhmiteOhmite
MCS3264R015FER Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MCS3264R015FER
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.015 OHM 1% 2W 3264
lomakkeissa: MCS3264R015FER.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
MCS3264R015FER: n tekniset tiedot
Osa numero MCS3264R015FER Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.015 OHM 1% 2W 3264 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 111842 pcs Tietolomake MCS3264R015FER.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 3264 Koko / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Sarja MCS paneeli tila 15 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet MCS3264R015FERCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm) ominaisuudet Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 15 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Metal Element
Sävellys Metal Element
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MCS3264R020FER
MCS3264R020FER
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 0.02 OHM 1% 2W 3264