MCS3264R020FER
OhmiteOhmite
MCS3264R020FER Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MCS3264R020FER
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.02 OHM 1% 2W 3264
lomakkeissa: MCS3264R020FER.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
8000 pcs
  • Viesti
MCS3264R020FER: n tekniset tiedot
Osa numero MCS3264R020FER Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.02 OHM 1% 2W 3264 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 389859 pcs Tietolomake MCS3264R020FER.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 3264 Koko / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Sarja MCS paneeli tila 20 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet MCS3264R020FERTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm) ominaisuudet Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 20 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Metal Element