MJ1211FE-R52
Tuote-esittely
Osa numero: MJ1211FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 1.21K OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: MJ1211FE-R52.pdf
  • Viesti
MJ1211FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero MJ1211FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 1.21K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10159609 pcs Tietolomake MJ1211FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Sarja Metal Devil® MJ paneeli tila 1.21 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MJ1211FER52
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.21 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MJ1215
MJ1215
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACTILE SQUARE YELLOW
Varastossa: 692059 pcs
ladata: MJ1215.pdf
RFQ
MJ11R5FE-R52
MJ11R5FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 11.5 OHM 1/8W 1% AXIAL
Varastossa: 11143648 pcs
ladata: MJ11R5FE-R52.pdf
RFQ
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACTILE SQUARE BLACK
ladata: MJ1212.pdf
MJ11R8FE-R52
MJ11R8FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 11.8 OHM 1/8W 1% AXIAL