MJ1212FE-R52
Tuote-esittely
Osa numero: MJ1212FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 12.1K OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: MJ1212FE-R52.pdf
  • Viesti
MJ1212FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero MJ1212FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 12.1K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11140825 pcs Tietolomake MJ1212FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Sarja Metal Devil® MJ paneeli tila 12.1 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MJ1212FER52
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 12.1 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MJ1214
MJ1214
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACTILE SQUARE
Varastossa: 390008 pcs
ladata: MJ1214.pdf
RFQ
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACTILE SQUARE GREEN
Varastossa: 4627 pcs
ladata: MJ1213.pdf
RFQ
MJ1213FE-R52
MJ1213FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 121K OHM 1/8W 1% AXIAL
ladata: MJ1213FE-R52.pdf
MJ11R8FE-R52
MJ11R8FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 11.8 OHM 1/8W 1% AXIAL
ladata: MJ11R8FE-R52.pdf
Kuvaus: CAP TACTILE SQUARE BLACK
Kuvaus: CAP TACTILE SQUARE BLUE
ladata: MJ1211FE-R52.pdf
MJ11R3FE-R52
MJ11R3FE-R52
Kuvaus: RES 11.3 OHM 1/8W 1% AXIAL
ladata: MJ11R3FE-R52.pdf
Kuvaus: CAP TACTILE SQUARE RED
Kuvaus: CAP TACTILE SQUARE YELLOW
MJ11R5FE-R52
MJ11R5FE-R52
Kuvaus: RES 11.5 OHM 1/8W 1% AXIAL
ladata: MJ11R5FE-R52.pdf
Kuvaus: CAP TACTILE SQUARE IVORY
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna