MJ1242FE-R52
Tuote-esittely
Osa numero: MJ1242FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 12.4K OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: MJ1242FE-R52.pdf
  • Viesti
MJ1242FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero MJ1242FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 12.4K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10936048 pcs Tietolomake MJ1242FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Sarja Metal Devil® MJ paneeli tila 12.4 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MJ1242FER52
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 12.4 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MJ1272FE-R52
MJ1272FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 12.7K OHM 1/8W 1% AXIAL
Varastossa: 9158958 pcs
ladata: MJ1272FE-R52.pdf
RFQ
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 1.24K OHM 1/8W 1% AXIAL
Varastossa: 11215201 pcs
ladata: MJ1241FE-R52.pdf
RFQ
MJ1225
MJ1225
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACTILE ROUND YELLOW
ladata: MJ1225.pdf
MJ12R1FE-R52
MJ12R1FE-R52
Kuvaus: RES 12.1 OHM 1/8W 1% AXIAL
ladata: MJ12R1FE-R52.pdf
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACTILE ROUND RED
ladata: MJ1226.pdf
Kuvaus: CAP TACTILE ROUND GREEN