MJ1270FE-R52
Tuote-esittely
Osa numero: MJ1270FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 127 OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: MJ1270FE-R52.pdf
  • Viesti
MJ1270FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero MJ1270FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 127 OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11511509 pcs Tietolomake MJ1270FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Sarja Metal Devil® MJ paneeli tila 127 Ohms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MJ1270FER52
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 127 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MJ1227
MJ1227
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACTILE ROUND IVORY
Varastossa: 658199 pcs
ladata: MJ1227.pdf
RFQ
MJ1241FE-R52
MJ1241FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 1.24K OHM 1/8W 1% AXIAL
Varastossa: 11215201 pcs
ladata: MJ1241FE-R52.pdf
RFQ
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 1.3K OHM 1/8W 1% AXIAL