MJ6191FE-R52
Tuote-esittely
Osa numero: MJ6191FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: MJ6191FE-R52.pdf
  • Viesti
MJ6191FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero MJ6191FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11543105 pcs Tietolomake MJ6191FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Sarja Metal Devil® MJ paneeli tila 6.19 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MJ6191FER52
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 6.19 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Kuvaus: CAP TACT ROUND GREEN
Varastossa: 968135 pcs
Kuvaus: CAP TACT SQUARE YELLOW
Varastossa: 491851 pcs
ladata: MJ613.pdf
MJ627
MJ627
Kuvaus: CAP TACT ROUND IVORY
ladata: MJ627.pdf
ladata: MJ621.pdf
MJ6192FE-R52
MJ6192FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 61.9K OHM 1/8W 1% AXIAL
ladata: MJ6192FE-R52.pdf
MJ626
MJ626
Kuvaus: CAP TACT ROUND RED
ladata: MJ626.pdf
MJ625
MJ625
Kuvaus: CAP TACT ROUND YELLOW
ladata: MJ625.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna