MJ6192FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MJ6192FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 61.9K OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: MJ6192FE-R52.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50000 pcs
  • Viesti
MJ6192FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero MJ6192FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 61.9K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9329099 pcs Tietolomake MJ6192FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Sarja Metal Devil® MJ paneeli tila 61.9 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MJ6192FER52
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 61.9 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MJ616
MJ616
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACT SQUARE RED
Varastossa: 629357 pcs
ladata: MJ616.pdf
RFQ
MJ613
MJ613
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACT SQUARE GREEN
Varastossa: 527411 pcs
ladata: MJ613.pdf
RFQ
MJ627
MJ627
Kuvaus: CAP TACT ROUND IVORY
ladata: MJ627.pdf
MJ617
MJ617
Kuvaus: CAP TACT SQUARE IVORY
ladata: MJ617.pdf
MJ6191FE-R52
MJ6191FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL
ladata: MJ6191FE-R52.pdf
MJ621
MJ621
Kuvaus: CAP TACT ROUND BLUE
ladata: MJ621.pdf
MJ612
MJ612
Kuvaus: CAP TACT SQUARE BLACK
ladata: MJ612.pdf
MJ615
MJ615
Kuvaus: CAP TACT SQUARE YELLOW
ladata: MJ615.pdf
MJ623
MJ623
Kuvaus: CAP TACT ROUND GREEN
ladata: MJ623.pdf
MJ626
MJ626
Kuvaus: CAP TACT ROUND RED
ladata: MJ626.pdf
MJ625
MJ625
Kuvaus: CAP TACT ROUND YELLOW
ladata: MJ625.pdf
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 634 OHM 1/8W 1% AXIAL
ladata: MJ6340FE-R52.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna