MM4751FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MM4751FE-R58
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 4.75K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: MM4751FE-R58.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25000 pcs
  • Viesti
MM4751FE-R58: n tekniset tiedot
Osa numero MM4751FE-R58 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 4.75K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2436889 pcs Tietolomake MM4751FE-R58.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Sarja Metal Devil® MM paneeli tila 4.75 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MM4751FER58
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 4.75 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MM400
MM400
valmistajat: Klein Tools
Kuvaus: DIGITAL MULTIMETER, AUTO-RANGING
Varastossa: 2095 pcs
ladata: MM400.pdf
RFQ
MM4829-2702RA4
MM4829-2702RA4
valmistajat: Murata Electronics
Kuvaus: CONN HSC RCPT STR 50 OHM SMD
Varastossa: 977177 pcs
ladata: MM4829-2702RA4.pdf
RFQ
MM4829-2702RB0
MM4829-2702RB0
ladata: MM4829-2702RB0.pdf
MM4KP DC125
MM4KP DC125
valmistajat: Omron Automation & Safety
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 125V
Varastossa: 437 pcs
ladata: MM4KP DC125.pdf
MM4KP-AC200/220
MM4KP-AC200/220
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 220V
Varastossa: 322 pcs
ladata: MM4KP-AC200/220.pdf
MM4KP AC110
MM4KP AC110
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Varastossa: 323 pcs
ladata: MM4KP AC110.pdf
MM4991FE-R58
MM4991FE-R58
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 4.99K OHM 1W 1% AXIAL
ladata: MM4991FE-R58.pdf
MM4KP DC24
MM4KP DC24
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V