MM4991FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MM4991FE-R58
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 4.99K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: MM4991FE-R58.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25000 pcs
  • Viesti
MM4991FE-R58: n tekniset tiedot
Osa numero MM4991FE-R58 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 4.99K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2351164 pcs Tietolomake MM4991FE-R58.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Sarja Metal Devil® MM paneeli tila 4.99 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MM4991FER58
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 4.99 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MM4KP DC24
MM4KP DC24
valmistajat: Omron Automation & Safety
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Varastossa: 375 pcs
ladata: MM4KP DC24.pdf
RFQ
MM4KP-AC200/220
MM4KP-AC200/220
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 220V
Varastossa: 322 pcs
ladata: MM4KP-AC200/220.pdf
RFQ
MM4 AC100
MM4 AC100
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 15A 100V
Varastossa: 670 pcs
ladata:
MM4KP DC100/110
MM4KP DC100/110
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Varastossa: 435 pcs
ladata: MM4KP DC100/110.pdf
MM4KP-AC120
MM4KP-AC120
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 120V
Varastossa: 399 pcs
ladata: MM4KP-AC120.pdf
MM4KP DC125
MM4KP DC125
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 125V