ON1355E-R58
Tuote-esittely
Osa numero: ON1355E-R58
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 1.3M OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: ON1355E-R58.pdf
  • Viesti
ON1355E-R58: n tekniset tiedot
Osa numero ON1355E-R58 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 1.3M OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2774617 pcs Tietolomake ON1355E-R58.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -800/ +1500ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Sarja Little Rebel® ON paneeli tila 1.3 MOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet ON1355ER58
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.3 MOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film