ON1655E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ON1655E-R58
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 1.6M OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: ON1655E-R58.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
ON1655E-R58: n tekniset tiedot
Osa numero ON1655E-R58 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 1.6M OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2487526 pcs Tietolomake ON1655E-R58.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -800/ +1500ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Sarja Little Rebel® ON paneeli tila 1.6 MOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet ON1655ER58
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.6 MOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film