WNB1R0FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WNB1R0FE
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 1 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: WNB1R0FE.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
WNB1R0FE: n tekniset tiedot
Osa numero WNB1R0FE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 1 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 71048 pcs Tietolomake WNB1R0FE.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Sarja WN paneeli tila 1 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OHWNB1R0FE
OHWNB1R0FE-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Non-Inductive
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound
Sävellys Wirewound
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
WNB1K0FE
WNB1K0FE
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 1K OHM 1W 1% AXIAL
Varastossa: 65525 pcs
ladata: WNB1K0FE.pdf
RFQ
WNB250FET
WNB250FET
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 250 OHM 1W 1% AXIAL
Varastossa: 138030 pcs
ladata: WNB250FET.pdf
RFQ
WNB1R0FET
WNB1R0FET
Kuvaus: RES 1 OHM 1W 1% AXIAL