WNB200FET
OhmiteOhmite
WNB200FET Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WNB200FET
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 200 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: WNB200FET.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
WNB200FET: n tekniset tiedot
Osa numero WNB200FET Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 200 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 163611 pcs Tietolomake WNB200FET.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Sarja WN paneeli tila 200 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)