WNB330FET
OhmiteOhmite
WNB330FET Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WNB330FET
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 330 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: WNB330FET.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
WNB330FET: n tekniset tiedot
Osa numero WNB330FET Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 330 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 170070 pcs Tietolomake WNB330FET.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Sarja WN paneeli tila 330 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)