WNB2R0FET
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WNB2R0FET
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 2 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: WNB2R0FET.pdf
  • Viesti
WNB2R0FET: n tekniset tiedot
Osa numero WNB2R0FET Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 2 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 157875 pcs Tietolomake WNB2R0FET.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Sarja WN paneeli tila 2 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OHWNB2R0FET
OHWNB2R0FET-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Non-Inductive
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound