AS01506MS-SC11-WP-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AS01506MS-SC11-WP-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AS01506MS-SC11-WP-R
Valmistaja / merkki: PUI Audio, Inc.
Tuotteen Kuvaus SPEAKER .7W 6 OHM 92 DB 600 HZ
lomakkeissa: AS01506MS-SC11-WP-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
AS01506MS-SC11-WP-R: n tekniset tiedot
Osa numero AS01506MS-SC11-WP-R Valmistaja PUI Audio, Inc.
Kuvaus SPEAKER .7W 6 OHM 92 DB 600 HZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35422 pcs Tietolomake AS01506MS-SC11-WP-R.pdf
Tyyppi Receiver päättyminen Spring Type
teknologia Magnetic Koko / Dimension 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Muoto Rectangular Sarja AS
Arvioinnit - Teho - Rated 700mW
Virta - Max 1W Port Sijainti Top
Muut nimet 668-1610 Materiaali - Magnet Nd-Fe-B
Materiaali - Cone Polyimide (PI) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof impedanssi 6 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuusalue 600Hz ~ 20kHz
Taajuus - Self Resonant 600Hz Tehokkuus - dBA 92.00
Tehokkuus - tyyppi Sensitivity Tehokkuus - testaus -
Yksityiskohtainen kuvaus 6 Ohms Receiver Speaker 700mW 600Hz ~ 20kHz Top Rectangular