AS01506MS-SC15-WP-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AS01506MS-SC15-WP-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AS01506MS-SC15-WP-R
Valmistaja / merkki: PUI Audio, Inc.
Tuotteen Kuvaus SPEAKER 1W 6 OHM 93 DB 650 HZ
lomakkeissa: AS01506MS-SC15-WP-R.pdf
  • Viesti
AS01506MS-SC15-WP-R: n tekniset tiedot
Osa numero AS01506MS-SC15-WP-R Valmistaja PUI Audio, Inc.
Kuvaus SPEAKER 1W 6 OHM 93 DB 650 HZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34874 pcs Tietolomake AS01506MS-SC15-WP-R.pdf
Tyyppi Receiver päättyminen Spring Type
teknologia Magnetic Koko / Dimension 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Muoto Rectangular Sarja AS
Arvioinnit - Teho - Rated 1W
Virta - Max 1.2W Port Sijainti Top
Muut nimet 668-1612 Materiaali - Magnet Nd-Fe-B
Materiaali - Cone Polyimide (PI) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof impedanssi 6 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.098" (2.50mm) Taajuusalue 650Hz ~ 20kHz
Taajuus - Self Resonant 650Hz Tehokkuus - dBA 93.00
Tehokkuus - tyyppi Sensitivity Tehokkuus - testaus -
Yksityiskohtainen kuvaus 6 Ohms Receiver Speaker 1W 650Hz ~ 20kHz Top Rectangular