AS01508MS-SC11-WP-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AS01508MS-SC11-WP-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AS01508MS-SC11-WP-R
Valmistaja / merkki: PUI Audio, Inc.
Tuotteen Kuvaus SPEAKER .7W 8 OHM 89 DB 600 HZ
lomakkeissa: AS01508MS-SC11-WP-R.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
AS01508MS-SC11-WP-R: n tekniset tiedot
Osa numero AS01508MS-SC11-WP-R Valmistaja PUI Audio, Inc.
Kuvaus SPEAKER .7W 8 OHM 89 DB 600 HZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39654 pcs Tietolomake AS01508MS-SC11-WP-R.pdf
Tyyppi Receiver päättyminen Spring Type
teknologia Magnetic Koko / Dimension 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Muoto Rectangular Sarja AS
Arvioinnit - Teho - Rated 700mW
Virta - Max 1W Port Sijainti Top
Muut nimet 668-1614 Materiaali - Magnet Nd-Fe-B
Materiaali - Cone - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof impedanssi 8 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.138" (3.50mm) Taajuusalue 600Hz ~ 20kHz
Taajuus - Self Resonant 600Hz Tehokkuus - dBA 89.00
Tehokkuus - tyyppi Sensitivity Tehokkuus - testaus -
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Ohms Receiver Speaker 700mW 600Hz ~ 20kHz Top Rectangular