AS01606MS-SP16-WP-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AS01606MS-SP16-WP-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AS01606MS-SP16-WP-R
Valmistaja / merkki: PUI Audio, Inc.
Tuotteen Kuvaus SPEAKER .94W 6 OHM 91 DB 850 HZ
lomakkeissa: AS01606MS-SP16-WP-R.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
AS01606MS-SP16-WP-R: n tekniset tiedot
Osa numero AS01606MS-SP16-WP-R Valmistaja PUI Audio, Inc.
Kuvaus SPEAKER .94W 6 OHM 91 DB 850 HZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 36415 pcs Tietolomake AS01606MS-SP16-WP-R.pdf
Tyyppi Receiver päättyminen Solder Pads
teknologia Magnetic Koko / Dimension 0.630" L x 0.354" W (16.00mm x 9.00mm)
Muoto Rectangular Sarja AS
Arvioinnit - Teho - Rated 940mW
Virta - Max 1.2W Port Sijainti Top
Muut nimet 668-1603 Materiaali - Magnet Nd-Fe-B
Materiaali - Cone Polyimide (PI) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof impedanssi 6 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuusalue 500Hz ~ 20kHz
Taajuus - Self Resonant 850Hz Tehokkuus - dBA 91.00
Tehokkuus - tyyppi Sensitivity Tehokkuus - testaus -
Yksityiskohtainen kuvaus 6 Ohms Receiver Speaker 940mW 500Hz ~ 20kHz Top Rectangular