CP20.241-R1
PULSPULS
CP20.241-R1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CP20.241-R1
Valmistaja / merkki: PULS
Tuotteen Kuvaus REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1
lomakkeissa: 1.CP20.241-R1.pdf2.CP20.241-R1.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 185 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 185 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Viesti
CP20.241-R1: n tekniset tiedot
Osa numero CP20.241-R1 Valmistaja PULS
Kuvaus REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 185 pcs Tietolomake 1.CP20.241-R1.pdf2.CP20.241-R1.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 5.00" L x 1.89" W x 4.88" H (127.0mm x 48.0mm x 124.0mm) Sarja DIMENSION CP
Virta (wattia) 480W Muut nimet 1736-1071
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi DIN Rail Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Universal Input tehokkuus 95.2%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Input Nykyinen - Output (Max) 20A
Hyväksynnät cCSAus, CE, cULus, cURus Sovellukset Hazardous Locations, ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CP20.241
CP20.241
valmistajat: PULS
Kuvaus: POWER SUPPLY, 480W, 100-240VAC 1