CP20.241-R2
PULSPULS
CP20.241-R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CP20.241-R2
Valmistaja / merkki: PULS
Tuotteen Kuvaus REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1
lomakkeissa: 1.CP20.241-R2.pdf2.CP20.241-R2.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 178 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 178 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
CP20.241-R2: n tekniset tiedot
Osa numero CP20.241-R2 Valmistaja PULS
Kuvaus REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 178 pcs Tietolomake 1.CP20.241-R2.pdf2.CP20.241-R2.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 5.00" L x 1.89" W x 4.88" H (127.0mm x 48.0mm x 124.0mm) Sarja DIMENSION CP
Virta (wattia) 480W Muut nimet 1736-1072
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi DIN Rail Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Universal Input tehokkuus 95.2%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Input Nykyinen - Output (Max) 20A