10TPF150ML
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
10TPF150ML Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10TPF150ML
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
10TPF150ML: n tekniset tiedot
Osa numero 10TPF150ML Valmistaja Panasonic Electronic Components
Kuvaus CAP TANT POLY 150UF 10V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 10V Tyyppi Molded
Toleranssi 150µF Surface Mount Land Koko -
Toimittaja Device Package D3L Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja POSCAP™ TPF RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio 2917 (7343 Metric) Muut nimet P16251TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Valmistajan osanumero 10TPF150ML
Lifetime @ Temp. 15 mOhm Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm)
ominaisuudet General Purpose Laajennettu kuvaus 150µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Sovellukset 2000 Hrs @ 105°C