10TPC68M
PanasonicPanasonic
10TPC68M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10TPC68M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 68UF 10V 2917
lomakkeissa: 10TPC68M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
10TPC68M: n tekniset tiedot
Osa numero 10TPC68M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 68UF 10V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 195486 pcs Tietolomake 10TPC68M.pdf
Jännite - Rated 10V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja POSCAP™ TPC Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet P16235TR Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistaja Koko Koodi D2 Lifetime @ Temp. -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 45 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 45 mOhm
kapasitanssi 68µF