25SVPF180M
PanasonicPanasonic
25SVPF180M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25SVPF180M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 180UF 20% 25V SMD
lomakkeissa: 1.25SVPF180M.pdf2.25SVPF180M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
25SVPF180M: n tekniset tiedot
Osa numero 25SVPF180M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 180UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 46909 pcs Tietolomake 1.25SVPF180M.pdf2.25SVPF180M.pdf
Jännite - Rated 25V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ Low Frequency 232.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.65A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet P16510DKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 16 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 16 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 180µF