25SVPF27MX
PanasonicPanasonic
25SVPF27MX Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25SVPF27MX
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD
lomakkeissa: 25SVPF27MX.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
25SVPF27MX: n tekniset tiedot
Osa numero 25SVPF27MX Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 95735 pcs Tietolomake 25SVPF27MX.pdf
Jännite - Rated 25V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ Low Frequency 122.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.45A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet P16511CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 27µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 27µF