AIGN15SKIT
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AIGN15SKIT
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus HMI TOUCHSCREEN 15.0" COLOR
lomakkeissa: 1.AIGN15SKIT.pdf2.AIGN15SKIT.pdf
  • Viesti
AIGN15SKIT: n tekniset tiedot
Osa numero AIGN15SKIT Valmistaja Panasonic
Kuvaus HMI TOUCHSCREEN 15.0" COLOR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6139 pcs Tietolomake 1.AIGN15SKIT.pdf2.AIGN15SKIT.pdf
Jännite - Supply 12 ~ 24VDC Tyyppi Touchscreen
Koko - näyttö 15.0" Sarja GN15
Käyttölämpötila 0°C ~ 45°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant
For Use With / Oheistuotteet Multiple Manufacturer, Multiple Product ominaisuudet -
näytön tyyppi Color Kotelon väri Black
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
AIGN12M485
AIGN12M485
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: HMI TOUCHSCREEN 12.1" COLOR